Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти. Розвиток освіти та науки в Україні йшов паралельно, взаємно обумовлюючи один одного. Україна часів козаччини була європейською країною, входила в єдиний культурний простір Європи, в якій поширювалися ідеї гуманізму. Надзвичайно чітко простежуються науково-освітні зв’язки України з університетами Лейпціґа, Гейдельберґа, Кенізберґа, Страсбурґа, Кракова та інш.
Доктор філософії — освітній і водночас перший науковий ступінь, що здобувається на третьому рівні вищої освіти на основі ступеня магістра. Ступінь доктора філософії присуджується спеціалізованою вченою радою закладу вищої освіти або наукової установи в результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньо-наукової програми та публічного захисту дисертації у спеціалізованій вченій раді. Особа має право здобувати ступінь доктора філософії під час навчання в аспірантурі (ад’юнктурі). Нормативний строк підготовки доктора філософії в аспірантурі (ад’юнктурі) становить чотири роки. Обсяг освітньої складової освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії становить кредитів ЄКТС.
Освіта України В Роки Національно
Герасим Смотрицький, перший ректор Острозької Академії з 1578 р., підготував «Буквар» . Лаврентій Зизаній-Тустановський — український педагог і поет зі Львівщини — у 1596 р. Видав друком «Граматику словенську» та буквар «Наука ку читанню». Він же написав «Первоє поученіє отрокам».
- У польській історії літератури ототожнюється з Павлом Процлером.
- За свідченнями сучасних дослідників і перекладачів надбань Києво-Могилянськох академії (Микола Симчич та інш.), елементи прикладних наук про Землю зустрічаються і в інших видатних могилянців, зокрема у Інокентія Гізеля.
- Вони підлягають перегляду та перезатвердженню не рідше ніж один раз на 10 років.
- Публіцист, поет, філософ, визнаний авторитет в природничих науках.
- За Володимира Великого укладено зведення законів усного звичаєвого права «Устав землений».
В Україні було 300–400 вчених, які добре володіли грецькою . Згодом за короля Данила Галицького при його дворі вважалося цілком нормальним знання 5-7 мов. Найвищим орієнтиром в освіті за Великокняжої України-Руси https://lvputts-ntu.lviv.ua/ була візантійська освіта, яка спиралася на надбання багатьох поколінь і за своїм рівнем стояла чи не найвище в тогочасній Європі. Але отримати її могли лише одиниці, які досягали Царгорода.
Загальна Характеристика
Таких шкіл в розглядуваний період донецький дослідник П.Мазур нараховує 24 . Не менш розповсюдженими були й козацькі (полкові) школи загальним числом 25 та козацькі січові школи. Їх зафіксовано, зокрема, в Стародубі, Глухові, Острозьку, Охтирці, Харкові, Ізюмі, Сумах, Чернігові, Ніжині, Ромнах, Яготині, Лубнах, Миргороді, Переяславлі, Полтаві, Черкасах, Кременчузі, Києві, Фастові, Білій Церкві, Каневі, Корсуні, Чигирині, Умані, Брацлаві, Кальнику тощо. Крім того, на Гетьманщині, Запорізькій Січі, Слобожанщині були лірницькі (кобзарські) школи , національні школи інших народів — вірменські , грецькі , школи при різних релігійних общинах — католицькі , монастирські , кальвіністів , лютеран , василіан , єзуїтських колегіумів — thirteen .